Lalla Salma op inhuldiging Koning Willem-Alexander
Prinses Lalla Salma, vrouw van Koning Mohammed VI, staat op de gastenlijst voor de inhuldiging van Koning Willem-Alexander in Nederland. De lijst werd zondag vrijgegeven.
- Cultuur
Prinses Lalla Salma, de vrouw van koning Mohammed VI, heeft maandag in de Mohammed V theater in Rabat, de nieuwe one-man-show bijgewoond van de Marokkaanse humorist Gad El Maleh, ’Bla zwa9’.
Lalla Salma werd vergezeld door prins Moulay Ismail, broer van prins Moulay Hicham en neef van koning Mohammed VI, en zijn vrouw.
Prinses Lalla Soukaïna, dochter van Prinses Lalla Meryem en Fouad Filali, die zich onlangs verloofde, was ook aanwezig op de show.
Mounir Majidi, privé-secretaris van Koning Mohammed VI, en Fouad Ali El Himma, adviseur van de Koning, werden er ook gespot.
Gad Elmaleh geeft vrijdag en zaterdag nog voorstellingen in de Megarama in Marrakech.
Lees meer
Prinses Lalla Salma, vrouw van Koning Mohammed VI, staat op de gastenlijst voor de inhuldiging van Koning Willem-Alexander in Nederland. De lijst werd zondag vrijgegeven.
Koning Mohammed VI en zijn vrouw Prinses Lalla Salma, verwelkomden maandag in Fez, de Gabonese president Ali Bongo Ondimba en diens vrouw Sylvia Bongo.
Lalla Salma, vrouw van Koning Mohammed VI, heeft dinsdag de troonswisseling tussen Beatrix en Willem-Alexander in Nederland bijgewoond. De avond ervoor was Lalla Salma...
Prinses Lalla Salma heeft dinsdagnamiddag in Casablanca, onverwachts een bezoek aan een vriendin gebracht, die net was bevallen.
Lalla Meryem, grote zus van koning Mohammed VI, vestigt zich definitief in Tanger. De Marokkaanse prinses verbleef er al voor een paar maanden.