10 mei 2022 - 19:40 - Sport
De sterspits van Paris Saint-Germain (PSG), Kylian Mbappé, was maandag in Madrid, samen met zijn ploeggenoot en vriend Achraf Hakimi. De verschijning van de Franse speler, van wie is bekendgemaakt dat hij volgend seizoen bij Real Madrid zal komen, bleef niet zonder aandacht.
Veel journalisten en Mbappé fans haastten zich naar een restaurant aan de Paseo de la Castellana waar de speler vertoefde. Maar de Franse international hield zich op de vlakte tijdens zijn bezoek aan de Spaanse hoofdstad, waar hij vergezeld werd door zijn Marokkaanse ploeggenoot Achraf Hakimi.
Lees ook: Eid ul-Fitr: Achraf Hakimi toetst Kylian Mbappé’s kennis (video)
De Franse spits heeft het bezoek op zijn Instagram profiel onsterfelijk gemaakt. Hij plaatste een foto van zichzelf en de Marokkaanse international, die vroeger bij Real Madrid speelde en de Spaanse hoofdstad goed kent.
Lees ook: Kylian Mbappe serveert Marokkaanse thee als de beste (video)
Het contract van Kylian Mbappé loopt op 30 juni ten einde en er gaan hardnekkige geruchten dat hij voor Real Madrid gekozen heeft. De speler heeft echter officieel nog niet besloten of hij bij Real zal tekenen of dat hij het aanbod om zijn contract bij PSG te verlengen zal aanvaarden.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren