7 april 2018 - 20:40 - Gemeenschap
De leerlingen en het onderwijsteam van een middelbare school in Meknes protesteren al weken tegen de terugkeer van twee leerlingen die in oktober kussend waren verrast in een klaslokaal.
Volgens Al Akhbar heeft de regionale verantwoordelijke voor Onderwijs met de terugkeer van de twee leerlingen ingestemd, maar zijn beslissing leidde tot protesten onder de leraren en de andere leerlingen en hun ouders. Allen hekelen het feit dat de twee tieners niet werden gestraft.
Sinds hun terugkeer vonden verschillende protestacties plaats in de school en werden ook daden van vandalisme gepleegd. De directrice van de school werd zelfs ontslagen omdat ze de situatie niet heeft kunnen oplossen.
Afgelopen oktober verraste een leraar de twee studenten in een klaslokaal. Ze werden gesanctioneerd door de tuchtraad. De sanctie werd echter opgeheven door de regionale directie van het ministerie van Onderwijs.
Coronacrisis leidt tot uitstel officiële bezoeken tussen Marokko en Israël
Solaimane Atrach al maand vermist in Brussel
Covid-vaccinatie: Marokko blijft in wereldtop-10
Franse miljardair vestigt zich in Marrakech
Mustapha Ramid ziet af van ontslag en blijft in de regering
België kan de Marokkaanse Malika El Aroud het land niet uitzetten
Arrestatie voor moord op dakloze in Tiznit
Ontroerende getuigenis Marokkaans tienerslachtoffer van verkrachting (video)
Marokko: gemeenteraadslid levend verbrand in auto
Illegale casino ontdekt in Marrakech, buitenlanders gearresteerd
Marokko wil Saoedische opposant uitleveren aan Saoedi-Arabië
Marokko: ex-Kamerlid veroordeeld voor valse coronatest
Strenge celstraf voor drie "Ouled Lefchouch" in Casablanca
Marokkanen in het vizier van Interpol