28 maart 2019 - 11:40 - Marokko
Moulay Hassan is een grote fan van de bioscoop en het theater. De Kroonprins van Marokko maakt er regelmatig uitstapjes met jongeren van zijn leeftijd uit verschillende middelbare scholen in Rabat.
Zo zou de zoon van Koning Mohammed VI en Lalla Salma in de afgelopen weken tot vijf keer de bioscoop Renaissance in Rabat hebben bezocht.
Voor zijn uitstapjes neemt Moulay Hassan jongeren van zijn leeftijd uit andere scholen en uit alle sociale lagen mee. Dat is althans wat Al Ayam bericht.
Aan het einde van de film of het theaterstuk neemt de jonge prins steeds de tijd om met de leerlingen te praten en een maaltijd met hen te delen alvorens in een zwarte auto naar huis terug te rijden, aldus het blad.
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht