Zoeken

Koppel en peuter omgekomen door gaslek in Marokko

30 december 2015 - 17:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Drie leden van eenzelfde familie zijn in Salé omgekomen door verstikking als gevolg van een gaslek.

De vader (43), moeder (30) en hun dochtertje van 3 werden maandag rond 21:00 uur dood aangetroffen in hun woning in Sala Al-Jadida.

Volgens politiebronnen werd de lek veroorzaakt door een defecte boiler. Een forensisch onderzoek zal de oorzaak van de dood bevestigen.

Lees meer

Opnieuw mensen omgekomen door gaslek in Marokko

Voor de zoveelste keer in de laatste weken zijn mensen in Marokko door verstikking omgekomen als gevolg van een gaslek.

Gezin omgekomen door gaslek in Kenitra

Een koppel en hun zoontje zijn donderdag in het Marokkaanse Kenitra door verstikking omgekomen als gevolg van een gaslek.

Twee doden door gaslek in Al Hoceima

Gasongevallen blijven levens eisen in Marokko. Twee mensen zijn maandag in Al Hoceima omgekomen door een gaslek.

Koppel komt om door gaslek in Agadir

Een koppel is afgelopen weekend in een appartement in het Marokkaanse Agadir dood aangetroffen.

Zes leden zelfde familie komen om door gaslek in Marokko

Zes leden van eenzelfde familie kwamen vrijdagochtend te overlijden door verstikking na een gaslek in het Marokkaanse Khemisset.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team