Abderraouf geeft ons enkele tips voor Eid ul-Adha (video)
Abderraouf maakt zijn come-back voor Eid ul-Adha in een communicatiecampagne voor het Staatssecretariaat voor Duurzame ontwikkeling.
- Cultuur
Koning Mohammed VI heeft besloten om de ziekenhuiskosten van Abderraouf te betalen. De Marokkaanse komiek werd vrijdag als gevolg naar het militair ziekenhuis in Rabat overgebracht.
De zoon van Abderraouf, van zijn echte naam Abderrahim Tounsi, kondigde dat op Facebook aan.
Abderraouf was in de nacht van woensdag op donderdag met spoed naar een kliniek in de wijk Oasis in Casablanca gebracht met ernstige ademhalingsproblemen.
Lees meer
Abderraouf maakt zijn come-back voor Eid ul-Adha in een communicatiecampagne voor het Staatssecretariaat voor Duurzame ontwikkeling.
Abderraouf was begin dit jaar in een ernstige toestand op instructie van Koning Mohammed VI van een kliniek in Casablanca naar het militair ziekenhuis in Rabat overgebracht.
Abderrahim Tounsi, meer bekend als Abderraouf, is in een kritieke toestand in een kliniek in Casablanca opgenomen. Dat laat zijn zoon Oussama in een video weten.
Afgelopen woensdag hebben meerdere bekende Marokkanen op hun manier aan Koning Mohammed VI een spoedig herstel toegewenst.
Abderraouf gaat veel beter. De Marokkaanse komiek verliet donderdag het militair ziekenhuis in Rabat waar hij al weken werd verzorgd.