2 februari 2018 - 11:20 - Cultuur
Abderraouf gaat veel beter. De Marokkaanse komiek verliet donderdag het militair ziekenhuis in Rabat waar hij al weken werd verzorgd.
Zijn zoon Hissane maakte zijn terugkeer naar huis bekend op Facebook. "Godzijdank heeft mijn vader het ziekenhuis in goede gezondheid verlaten. Ik dank iedereen die ons heeft gesteund en zijn vrienden zonder uitzondering. Hartelijk dank aan Zijne Majesteit de Koning voor zijn grote bekommernis en voor het betalen van de ziekenhuiskosten van mijn vader.", schreef Hissane.
Abderraouf, Abderrahim Tounsi van zijn echte naam, was in een ernstige toestand in een kliniek in Casablanca opgenomen. Koning Mohammed VI besloot in te grijpen door zijn transfer naar het militair ziekenhuis van Rabat en al zijn medische kosten te betalen.
In april 2013 had Koning Mohammed VI al alle ziekenhuiskosten van de komiek betaald. Abderraouf onderging toen een hartoperatie in Rabat.
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Mawazine in de problemen: bedrijf eist honderdduizenden euro’s
Wie is Sheikha Mahra, de prinses die French Montana’s hart veroverde?
Moordzaak man Rym Fikri: weduwe komt niet opdagen
Soundos El Ahmadi neemt pauze: "Gezin eerst!"
Michael Kors geniet van "wonderbaarlijk" Marokko (foto’s)
Fat Joe waarschuwt French Montana na verloving met Dubai-prinses