9 januari 2021 - 10:00 - Marokko
De vertraging van een groot ontwikkelingsproject in Fez zou Koning Mohammed VI boos hebben gemaakt. Momenteel verblijft de monarch voor een paar dagen in zijn boerderij in Fez.
Tijdens een verrassingsbezoek aan enkele belangrijke plekken van de spirituele hoofdstad van Marokko, kwam de Koning erachter dat een belangrijk ontwikkelingsproject veel vertraging heeft opgelopen. Het project is een onderdeel van het ontwikkelingsplan voor de stad.
Volgens de website Akhbarona hebben de lokale autoriteiten gelijk actie ondernomen en de verantwoordelijke die toezicht moest houden op het project geschorst. Mogelijk volgen er nog meer sancties.
Koning Mohammed VI besloot enkele dagen geleden om een korte vakantie in Fez door te brengen. Hij vertrok enkele dagen na de ondertekening van de samenwerkingsovereenkomsten tussen de Verenigde Staten, Marokko en Israël.
Je woning in Marokko lenen? Dan moet je belasting betalen!
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Nokia bouwt Medusa-internetkabel tussen Marokko en Europa
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Trump opent deur voor Amerikaanse investeringen in de Sahara
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters