21 juni 2022 - 12:20 - Marokko
De Saoedische kroonprins Mohammed Ben Salmane, heeft zaterdag een telefonisch gesprek gehad met Koning Mohammed VI. De kroonprins informeerde naar de gezondheid van de monarch die enkele dagen geleden met Covid-19 besmet raakte.
Volgens het Saoedische persagentschap SPA, wenste Mohammed Ben Salmane een spoedig herstel en een snelle terugkeer naar het werk aan Koning Mohammed VI. Hij vernam tijdens het gesprek dat de Koning het naar omstandigheden goed doet en geen complicaties ervaart.
Lees ook: Koning Mohammed VI besmet met coronavirus
Koning Mohammed VI bedankte tijdens het telefonisch onderhoud de kroonprins van Saoedi-Arabië voor zijn wensen en medeleven.
Lees ook: Koning Mohammed VI op reis in Frankrijk
Afgelopen donderdag had de arts van het koninklijk paleis, Lahcen Belyamani, laten weten dat Koning Mohammed VI positief was getest op het coronavirus maar geen symptomen vertoonde.
Koning Mohammed VI viert "welverdiend triomf" futsalteam
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia live
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd