13 april 2018 - 10:00 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft de Algerijnse president Abdelaziz Bouteflika gecondoleerd met de dood van 257 mensen bij de crash van een legervliegtuig nabij een legerbasis in Boufarik, in de regio van Blida.
De monarch uit zijn steun aan Bouteflika en via hem aan de slachtoffers, hun families en het Algerijns broedervolk. Hij smeekt God om de slachtoffers te verwelkomen in zijn Paradijs en om geduld en troost te geven aan hun families.
Mohammed VI bevestigt zijn medeleven met de Algerijnse president en smeekt God om Algerije en haar broedervolk te behoeden tegen elke vorm van tegenslag.
Bij de crash van een Russische Iliouchine Il-76 toestel kwamen 257 mensen om, voornamelijk militairen en hun families, maar ook leden van het Polisario en de hele bemanning.
Zijn droom? Marokko vertegenwoordigen op de Olympische Winterspelen
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Trucs van dieven die je moet kennen als je via Spanje reist
Marokkaanse gepensioneerden mogen maximaal drie maanden naar Marokko
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Yassine zoekt stage: van 800 afwijzingen naar viraal succes
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI
Marokko en Portugal in gesprek over stroomkabel
Legale cannabis in Marokko "niet om coffeeshops te openen!"
Oplichter steelt luxe Mercedes met slimme truc in Tetouan
ToxicPanda-malware steelt bankgegevens in Marokko