Mohammed VI nodigt Franse president Macron uit in Marokko
Emmanuel Macron wordt volgende maand in Marokko verwacht. Het wordt het tweede officieel bezoek van de Franse president aan het koninkrijk.
8 februari 2020 - 15:30 - Marokko
Koning Mohammed VI wordt eind februari in Egypte verwacht voor een officieel bezoek. Hij zal tijdens zijn verblijf de Egyptische president Abdul Fatah al-Sisi ontmoeten.
Le360 vernam van betrouwbare bronnen dat de voorbereidingen volop aan de gang zijn in zowel Rabat als Caïro om van het bezoek en verblijf van Koning Mohammed VI in het land van de farao’s een succes te maken.
Het zou het eerste staatsbezoek van Koning Mohammed VI aan Egypte worden sinds de benoeming van Abdul Fatah al-Sisi tot president. Gesprekken zouden gepland staan over de situatie in de Arabische wereld.
Marokko en Egypte weigeren echter de informatie officieel te bevestigen. Beide landen hebben al decennialang goede betrekkingen en werken samen in meerdere sectoren.
Lees meer
Emmanuel Macron wordt volgende maand in Marokko verwacht. Het wordt het tweede officieel bezoek van de Franse president aan het koninkrijk.
Koning Mohammed VI wordt in de komende weken in Egypte verwacht voor een staatsbezoek. De voorbereidingen zijn volop aan de gang.
Koning Mohammed VI wordt begin maart in Saoedi-Arabië verwacht. Zijn adviseur Fouad Ali El Himma en minister Nasser Bourita van Buitenlandse zaken zijn donderdag in Riyad...
Koning Mohammed VI wordt vandaag in Agadir verwacht. Het bezoek stond gisteren al gepland maar werd voor onbekende redenen met één dag uitgesteld.
Recep Tayyip Erdogan is op tournee in Afrika. Maar de Turkse president heeft geen bezoek aan Marokko gepland.