8 februari 2020 - 15:30 - Marokko
Koning Mohammed VI wordt eind februari in Egypte verwacht voor een officieel bezoek. Hij zal tijdens zijn verblijf de Egyptische president Abdul Fatah al-Sisi ontmoeten.
Le360 vernam van betrouwbare bronnen dat de voorbereidingen volop aan de gang zijn in zowel Rabat als Caïro om van het bezoek en verblijf van Koning Mohammed VI in het land van de farao’s een succes te maken.
Het zou het eerste staatsbezoek van Koning Mohammed VI aan Egypte worden sinds de benoeming van Abdul Fatah al-Sisi tot president. Gesprekken zouden gepland staan over de situatie in de Arabische wereld.
Marokko en Egypte weigeren echter de informatie officieel te bevestigen. Beide landen hebben al decennialang goede betrekkingen en werken samen in meerdere sectoren.
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop