Auto’s Koning Mohammed VI in Al Hoceima
Koning Mohammed VI wordt deze week in Al Hoceima verwacht. Meerdere voertuigen van de monarch werden in de afgelopen dagen al in de kuststad in het noorden van Marokko gezien.
24 juli 2018 - 12:45 - Marokko
Koning Mohammed VI is maandagavond met zijn boot in Al Hoceima aangekomen. De autoriteiten waren in de afgelopen dagen druk bezig om de stad klaar te maken voor de komst van de monarch.
De monarch verbleef al enkele weken in zijn residentie in Mdiq. Zijn komst in Al Hoceima werd al een tijdje verwacht door de bevolking.
Volgens bronnen van Le360 verblijft de Koning bij het Bouskour strand.
Koning Mohammed VI werd vorige week met zijn boot in Tanger, nabij het strand van Dalia, in de haven van Ksar Sghir, in Oued Lian en in de regio van Al Manar gezien. Getuigen meldden de monarch ook voor de kusten van Tetouan en Al Hoceima te hebben gezien.
Lees meer
Koning Mohammed VI wordt deze week in Al Hoceima verwacht. Meerdere voertuigen van de monarch werden in de afgelopen dagen al in de kuststad in het noorden van Marokko gezien.
Een ongepland bezoek van Koning Mohammed VI aan Jebha, in de regio van Chefchaouen, heeft voor enige paniek gezorgd bij de plaatselijke verantwoordelijken.
Koning Mohammed VI heeft zondagavond vanuit Al Hoceima een toespraak gehouden ter gelegenheid van het Troonfeest.
Koning Mohammed VI is woensdagnamiddag in Tanger aangekomen vanuit Mdiq, waar hij een deel van de zomervakantie doorbrengt.
Koning Mohammed VI heeft eerder deze week Sjeik Tamim bin Hamad Al Thani in het noord-Marokkaanse Mdiq ontmoet.