Autoriteiten Jebha werken dag en nacht om Koning Mohammed VI te ontvangen (foto’s)
Een ongepland bezoek van Koning Mohammed VI aan Jebha, in de regio van Chefchaouen, heeft voor enige paniek gezorgd bij de plaatselijke verantwoordelijken.
- Marokko
Koning Mohammed VI werd vrijdagavond opnieuw met zijn auto in Al Hoceima gezien. Getuigen deelden meerdere foto’s op social media.
Volgens plaatselijke media was de monarch opnieuw in het gezelschap van zijn broer Moulay Rachid en zijn adviseur Fouad Ali El Himma.
Koning Mohammed VI vertrok van het Bouskour strand waar hij verblijft en bezocht het centrum van Al Hoceima.
Lees meer
Een ongepland bezoek van Koning Mohammed VI aan Jebha, in de regio van Chefchaouen, heeft voor enige paniek gezorgd bij de plaatselijke verantwoordelijken.
Koning Mohammed VI is dinsdag in Al Hoceima aangekomen voor enkele dagen vakantie maar ook voor officiële aangelegenheden.
Koning Mohammed VI is al enkele dagen in de Verenigde Arabische Emiraten. Zoals gewoonlijk tijdens zijn reizen in het buitenland worden tientallen foto’s van de monarch op...
Na enkele dagen in de Seychellen is Koning Mohammed VI terug in de Verenigde Arabische Emiraten waar hij werd ontvangen door prins Mohammed bin Zayed Al Nahyan.
Koning Mohammed VI werd begin deze week tijdens een trip op de luxueuze jacht van de Emir van Qatar in Al Hoceima gefilmd.