Zoeken

Foto Koning Mohammed VI met reality-ster van Instagram verwijderd

12 januari 2018 - 13:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Slechts 24 uur na de publicatie van een foto van de Franse reality-ster Mélanie Amar met Koning Mohammed VI in Parijs, werd het kiekje van Instagram verwijderd.

Waarom de foto werd weggehaald is niet bekend. Het bericht dat de jonge vrouw bij de foto plaatste leidde in ieder geval tot veel negatieve reacties op sociale media.

Mélanie, bekend van haar deelname aan meerdere realityshows in Frankrijk, vertelde namelijk dat ze met Koning Mohammed VI had "gedineerd".

"Diner met de koning van Marokko, bedankt widad 😍😘#levedekoning #marocshinance #tegek », schreef ze bij de foto.

Lees meer

Koning Mohammed VI opnieuw in boetiek in Parijs gezien (foto)

Een nieuwe foto van Koning Mohammed VI in Frankrijk werd vrijdag op social media gedeeld.

Koning Mohammed VI op de foto met reality-ster

Koning Mohammed VI is terug in Parijs zoals meerdere foto’s in de afgelopen dagen op internet aantoonden.

Koning Mohammed VI met jonge fan op de foto in Parijs

Zoals bijna dagelijks in de afgelopen weken, is gisteren een nieuwe foto van Koning Mohammed VI in Parijs op social media gedeeld.

Koning Mohammed VI ontmoet Marokkaans koppel in Parijs (foto)

Een nieuwe foto van Koning Mohammed VI werd in de afgelopen uren massaal op internet gedeeld. Op het kiekje poseert de monarch met een jong Marokkaans koppel in Frankrijk.

Foto’s: Koning Mohammed VI heeft het ziekenhuis verlaten

Koning Mohammed VI heeft woensdag het ziekenhuis verlaten. Foto’s van de monarch buiten de kliniek werden massaal op internet gedeeld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team