22 februari 2025 - 06:00 - Sport
De 17-jarige Ayoub Bouaddi, middenvelder met Marokkaanse roots die uitkomt voor LOSC Lille, is opgenomen in de prestigieuze lijst van de 100 beste middenvelders ter wereld onder de 23 jaar.
Het CIES Football Observatory heeft hem zelfs op een knappe 14e plaats gezet, waarmee hij de jongste speler in de ranking is. Bouaddi heeft dit te danken aan zijn sterke prestaties afgelopen seizoen, waarin hij in 27 wedstrijden twee assists gaf en zo bijdroeg aan de vijfde plaats van Lille in de Ligue 1 en de kwalificatie voor de tweede ronde van de Champions League.
Lees ook: Ayyoub Bouaddi, wonderkind op het veld én op school
Zowel de Franse als de Marokkaanse voetbalbond hebben interesse in de jonge spelmaker. Bouaddi, die over zowel de Franse als de Marokkaanse nationaliteit beschikt, heeft tot nu toe in alle jeugdteams van Frankrijk gespeeld.
Lees ook: Ayyoub Bouaddi kiest voor Marokko
De lijst van het CIES Football Observatory wordt aangevoerd door Rocco Reitz van Borussia Monchengladbach, gevolgd door Marc Casado. Ook andere bekende namen als Pedri, Camavinga en Warren Zaïre-Emery prijken in de top 100.
Ruzie Youssef En-Nesyri en teamgenoot live (video)
Je woning in Marokko lenen? Dan moet je belasting betalen!
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Nokia bouwt Medusa-internetkabel tussen Marokko en Europa
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Trump opent deur voor Amerikaanse investeringen in de Sahara
FIFA-baas Gianni Infantino duikt op in Chefchaouen
Atlas Leeuwen azen op lucratieve premies in Oost-Afrika
Afrika Cup: Marokko’s finale vloek
Marokko aast op Formule 1-comeback met miljardenproject bij Tanger
Marokkaanse voetballer doodgeschoten door Algerijnse marine
Yassine Bounou dicht bij megacontract in Saoedi-Arabië
Riyad Mahrez vol lof over Marokko (video)
Hakim Ziyech toch terug naar Turkije