1 september 2020 - 18:20 - Marokko
Zeshonderd Marokkanen hebben zich vrijwillig gemeld om aan de klinische testen van een vaccin tegen het coronavirus deel te nemen.
De testen zullen in de academische ziekenhuizen van Rabat en Casablanca en in het militair ziekenhuis van Rabat gebeuren.
Het vaccin dat in Marokko zal worden getest werd door het Chinees laboratorium Sinopharm ontwikkeld en zal naast Marokko ook in China, de Verenigde Arabische Emiraten, Peru en Argentinië worden getest.
Medias24 bericht dat de klinische testen onder toezicht van een ethische commissie zullen worden uitgevoerd in overeenstemming met de wet nr. 28-13 betreffende de bescherming van personen die deelnemen aan biomedische onderzoeken.
Minister Khalid Ait Taleb van Gezondheid heeft volgens het medium hoge verwachtingen voor deze klinische onderzoeken. Als de resultaten overtuigend zijn, zou Marokko het vaccin zelf kunnen produceren via het laboratorium Sothema.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk