Zoeken

Kinderen komen om bij instorting huis in Ourika (foto’s)

19 juni 2018 - 18:30 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Bij de instorting van een lemen huis in Douar Taourirt bij Ourika in de regio van Marrakech, zijn maandag drie meisjes omgekomen.

De slachtoffers, twee zusjes en hun nichtje, waren 5, 7 en 13 jaar oud. Hun lichamen werden naar het mortuarium van Marrakech gebracht.

Meerdere mensen raakten gewond bij de instorting en werden naar het regionaal ziekenhuis van Tahnnaouat vervoerd. De politie heeft een onderzoek gestart.

>

Lees meer

Marokko: dode bij instorting huis in Marrakech

Bij de instorting van een huis in de oude medina van Marrakech zijn donderdagochtend een dode en een gewonde gevallen.

Dode en gewonde bij instorting huis in Casablanca

Een meisje is zaterdagochtend omgekomen bij de instorting van een dak van een huis in de wijk Mers Sultan in Casablanca.

Drie doden na instorting muur in Marrakech

Een man en twee kinderen zijn dinsdag omgekomen bij de instorting van de muur van hun huis in douar Ahmer, in de regio van Marrakech.

Marokko: kinderen dood door instorting schoolmuur in Fez

Drama in Fez. Twee kinderen zijn vrijdag bij de instorting van een muur van hun school in de wijk Bab Ftouh omgekomen.

Marokko: zeven kinderen gewond door instorting brug

Zeven kinderen zijn zondag gewond geraakt bij de instorting van een brug in Setti Fatma, op enkele kilometers van Ourika bij Marrakech.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team