Marokko: kinderen dood door instorting schoolmuur in Fez
Drama in Fez. Twee kinderen zijn vrijdag bij de instorting van een muur van hun school in de wijk Bab Ftouh omgekomen.
29 april 2018 - 13:00 - Marokko
In het dorpje Hnidir in de provincie Rhamna zijn dinsdag twee kinderen door een blikseminslag omgekomen.
Volgens lesiteinfo behoren de twee kinderen tot dezelfde familie en werden rond 17 uur door de storm verrast.
De broertjes van 7 en 9 jaar kwamen terug van school. Een meisje die hen vergezelde bleef ongedeerd.
Op bevel van het parket zal een onderzoek worden verricht op de lichamen van de jongens. De politie heeft een onderzoek ingesteld.
Lees meer
Drama in Fez. Twee kinderen zijn vrijdag bij de instorting van een muur van hun school in de wijk Bab Ftouh omgekomen.
Zeven kinderen zijn zondag gewond geraakt bij de instorting van een brug in Setti Fatma, op enkele kilometers van Ourika bij Marrakech.
Twee jongens zijn woensdag om het leven gekomen toen de muur en het dak van een pand plots instortten in Oujda.
Fatiha El Kamouri, consul van Marokko in Bilbao, bezocht maandag de kinderen van het Marokkaans koppel dat bij een ontploffing in Tui omkwam.
In Sidi El Hattab in de provincie Kelaat Sraghna zijn vier leden van eenzelfde familie in de Oum Errabia rivier verdronken.