Marokko: kinderen dood door instorting schoolmuur in Fez
Drama in Fez. Twee kinderen zijn vrijdag bij de instorting van een muur van hun school in de wijk Bab Ftouh omgekomen.
- Marokko
In het dorpje Hnidir in de provincie Rhamna zijn dinsdag twee kinderen door een blikseminslag omgekomen.
Volgens lesiteinfo behoren de twee kinderen tot dezelfde familie en werden rond 17 uur door de storm verrast.
De broertjes van 7 en 9 jaar kwamen terug van school. Een meisje die hen vergezelde bleef ongedeerd.
Op bevel van het parket zal een onderzoek worden verricht op de lichamen van de jongens. De politie heeft een onderzoek ingesteld.
Lees meer
Drama in Fez. Twee kinderen zijn vrijdag bij de instorting van een muur van hun school in de wijk Bab Ftouh omgekomen.
Een vrouw is vrijdag, net voor de iftar, van een gebouw van twee verdiepingen gesprongen in de wijk Mhamed in Marrakech.
Drie kinderen van 12 en 14 jaar zijn donderdag omgekomen bij een verkeersongeval op de nationale weg N11 tussen Berrechid en Ben Ahmed.
Een man heeft dinsdag in Tanger zelfmoord gepleegd na afscheid te hebben genomen van zijn kinderen.
Zeven kinderen zijn zondag gewond geraakt bij de instorting van een brug in Setti Fatma, op enkele kilometers van Ourika bij Marrakech.