1 juni 2024 - 12:00 - Sport
Kickbokser Jamal Ben Saddik staat terecht voor het witwassen van meer dan 100.000 euro. De rechtbank heeft 40 maanden celstraf geëist tegen de Belg.
Ben Saddik kwam in het vizier van de politie nadat er in 2021 een half miljoen euro cash werd gevonden in het huis van een bevriende aannemer. De kickbokser zou dit geld samen met een Nederlandse zakenman hebben witgewassen.
Lees ook: Jamal Ben Saddik woedend op Glory
De 33-jarige vechter ontkent de beschuldigingen. Hij beweert dat het geld legaal is verdiend. De rechtbank doet over een maand uitspraak.
Lees ook: Kanker terug bij kickbokser Jamal Ben Saddik
Jamal Ben Saddik zat in 2021 al vast op verdenking van betrokkenheid bij de handel in cryptotelefoons. Hij werd enkele dagen geleden ook geschorst door Glory na een rel met Rico Verhoeven. Begin dit jaar werd bij hel opnieuw kanker geconstateerd.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten