25 november 2017 - 11:07 - Wereld
Een man die in de nacht van woensdag op donderdag in Amsterdam werd doodgeschoten blijkt de Marokkaanse kickbokser Ayman Mouyah te zijn.
Mouyah, slechts 19 jaar, werd op de Kattenburg vermoord. Hij woonde in de buurt met zijn familie. Hij kickbokste bij een sportschool en bokste enkele wedstrijden in de afgelopen jaren.
Volgens Het Parool raakten drie andere jongens gewond bij de schietpartij. Alle drie waren aanspreekbaar en liggen in het ziekenhuis.
Getuigen melden dat er vijf of zes keer werd geschoten en dat de slachtoffers jongens uit de buurt zijn. Er zouden één of twee schieters zijn geweest. De politie heeft vermoedelijk een vluchtscooter gevonden. Een 39-jarige verdachte werd gearresteerd. Meer wil de politie niet kwijt.
Een oude gevecht van Ayman Mouyah:
Imam onder vuur na handkus aan minister in Israël (video)
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Plannen voor nieuwe luchthaven in Marokko concreet
WK 2030: Marokko’s grootste gok of gouden kans?
Marokkaans-Zwitserse Alayah Pilgrim maakt furore op Euro 2025
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Imam onder vuur na handkus aan minister in Israël (video)
Othman El Ballouti uitgeleverd aan België: de val van een drugsbaron
Marokko’s succes irriteert Algiers
Marokko verovert Washington met pastilla
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Misbruik huwelijk: Marokkaan veroordeeld na eisen seks
Wildkamperen bederft strandplezier in Marokko
500 gestolen laptops uit Spanje duiken op in Marokko