13 december 2017 - 19:20 - Wereld
De politie heeft een beloning van 20.000 euro beloofd voor een gouden tip over de dood van Youssef El Kahtaoui twee jaar geleden in Amsterdam.
Youssef werd op 12 mei 2015 in Amsterdam West door twee mannen op een scooter doodgeschoten. Hij stapte net uit een auto nabij een shishalounge. Hij was met een vriend en wilde een shoarma gaan halen.
Toen Youssef de twee gewapende mannen zag stapte hij uit de auto om te zien wat er gebeurde. Een van de daders shoot hem daarop met een kalasjnikov neer. Youssef overleed ter plekke.
Onderzoek toonde intussen met zekerheid aan dat Youssef niet het doelwit was. Op één van de kogels die op hem werden afgevuurd werd tevens DNA gevonden. De schutter kon niet worden teruggevonden, ondanks dat de politie een volledig dna-profiel van hem heeft.
Real Housewives-ster: "Opnames in Marokko maakten ons ziek"
Ruzie Youssef En-Nesyri en teamgenoot live (video)
Je woning in Marokko lenen? Dan moet je belasting betalen!
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Nokia bouwt Medusa-internetkabel tussen Marokko en Europa
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Chaos op luchthaven Brussel-Charleroi: vluchten naar Marokko verstoord
Othman El Ballouti: hoe België zware criminelen hun macht wil ontnemen
Hij was een van de grootste drugshandelaren in Europa, actief van Marokko tot Colombia
Jonge Marokkaan overleden na val met step in België
Marokkaan door politie neergeschoten bij Bulgaarse grens
Marokkaan opnieuw ontsnapt : klopjacht in Duitsland!
Hoofddoekverbod in Belgische scholen geschrapt na procedurefout
President Tebboune erkent, Algerije verspilde miljarden aan Polisario