Zoeken

20.000 euro voor tip over vergismoord Youssef in Amsterdam

13 december 2017 - 19:20 - Nederland

Geschreven door Said A.

De politie heeft een beloning van 20.000 euro beloofd voor een gouden tip over de dood van Youssef El Kahtaoui twee jaar geleden in Amsterdam.

Youssef werd op 12 mei 2015 in Amsterdam West door twee mannen op een scooter doodgeschoten. Hij stapte net uit een auto nabij een shishalounge. Hij was met een vriend en wilde een shoarma gaan halen.

Toen Youssef de twee gewapende mannen zag stapte hij uit de auto om te zien wat er gebeurde. Een van de daders shoot hem daarop met een kalasjnikov neer. Youssef overleed ter plekke.

Onderzoek toonde intussen met zekerheid aan dat Youssef niet het doelwit was. Op één van de kogels die op hem werden afgevuurd werd tevens DNA gevonden. De schutter kon niet worden teruggevonden, ondanks dat de politie een volledig dna-profiel van hem heeft.

Lees meer

Marokkaanse tiener doodgeschoten in Amsterdam

Een 17-jarige jongen van Marokkaanse afkomst is vrijdagavond bij een schietpartij in Amsterdam omgekomen. Twee mensen raakten gewond.

Vlogger Youness Ouaali doelwit liquidatiepoging

Youness Ouaali stelt het slachtoffer te zijn geweest van een liquidatiepoging afgelopen weekend in zijn woonplaats Hilversum.

Broer kroongetuige Mocro-maffia in Amsterdam doodgeschoten

De broer van de kroongetuige de informatie aan de politie heeft doorgespeeld over de Mocro-maffia, is in Amsterdam doodgeschoten.

Twee verdachten opgepakt voor vergismoord Mohammed Bouchikhi (17) in Amsterdam

De Nederlandse politie heeft de arrestatie aangekondigd van twee verdachten voor de moord op de 17-jarige Marokkaanse Nederlander Mohammed Bouchikhi in Amsterdam in januari 2018.

Schietpartij Marrakech: daders wilden ook vrouw vermoorden

Een van de daders van de schietpartij in het café La Crème in Marrakech een tiental dagen geleden zou tijdens zijn vlucht een vrouw hebben willen vermoorden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team