Gemeentevoorzitter die dronken ongeval veroorzaakte in Marrakech vrijgelaten
Een gemeentevoorzitter die in Marrakech meerdere ongevallen veroorzaakte omdat hij dronken achter het stuur zat, is voorwaardelijk vrijgelaten.
- Marokko
De zoon van het Marokkaanse Kamerlid die op 11 juni een zwaar verkeersongeval in Rabat veroorzaakte blijft in de gevangenis.
De rechtbank van Eerste aanleg in Rabat weigerde de jongeman, die onder invloed van alcohol reed, voorwaardelijk vrij te laten. Zijn zaak zal op 22 juni worden behandeld.
Le360 vernam van justitiële bronnen dat de twee jonge vrouwen die bij hem in de auto zaten wel onder voorwaarden werden vrijgelaten.
De dertiger reed vorige week met zijn SUV op de Hassan II laan in Rabat tegen de geleiderail van de middenberm. Hij reed veel te snel en was dronken. In de auto werd ook drugs gevonden.
Lees meer
Een gemeentevoorzitter die in Marrakech meerdere ongevallen veroorzaakte omdat hij dronken achter het stuur zat, is voorwaardelijk vrijgelaten.
De zoon van een Marokkaans Kamerlid die tijdens de Ramadan een ongeval veroorzaakte terwijl hij dronken achter het stuur zat, is tot een gevangenisstraf veroordeeld.
De rechtbank van Rabat heeft een voorwaardelijke invrijheidstelling van Hamza Derham geweigerd. De rijkeluiszoon had in april met zijn Ferrari een ongeval veroorzaakt.
In de nacht van woensdag op donderdag zijn drie mensen ter hoogte van Harhora bij Rabat, bij een zwaar verkeersongeval omgekomen.
De zaak van de dronken rijkeluiszoon die in Rabat een ongeval veroorzaakte blijft Marokko bezighouden. Vijf verdachten, waaronder de bestuurder van de Ferrari, werden eind...