21 november 2013 - 21:54 - Sport
FIFA-baas Joseph Blatter heeft dinsdag verklaard dat Marokko kans maakt om het Wereldkampioenschap voetbal in 2026 te organiseren. Maar eerst moet het WK voor clubs, dat in december in Agadir in Marrakech zal plaatsvinden, goed verlopen.
De organisatie van de FIFA Club World Cup 2013 is een geweldige kans voor Marokko, dat zo zijn organisatorische capaciteit kan tonen. Dat stelde Joseph Blatter tijdens een videoconferentie met Marokkaanse media.
Hoewel Marokko de organisatie van het WK-2010 heeft verloren, heeft het land de geplande sportinfrastructuur afgewerkt. Volgens de FIFA-baas behoren de stadia van Agadir en Marrakech tot de besten wereldwijd.
Volgens Blatter mocht Marokko het WK voor Clubs organiseren omdat het land het verdient, en niet omdat het de enige kandidaat was. Een tweede reden is dat Marokko nog nooit een WK heeft mogen organiseren ondanks verschillende kandidaturen.
Volgens bronnen van de Marokkaanse voetbalbond, wil Marokko zich kandidaat stellen voor de organisatie van het WK voetbal in 2026.
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Turkse fiscus zoekt Hakim Ziyech
Ihattaren veroordeeld voor mishandeling ex-vriendin
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Youssef En-Nesyri ontvangt droombod uit Saoedi-Arabië
Azzedine Ounahi weigert grote club
Marokkaanse trots: Achraf Hakimi op koers voor uitzonderlijke prijs