6 september 2013 - 19:37 - Sport
Marokko gaat zich kandidaat stellen voor de organisatie van het Wereldkampioenschap 2026, volgens bronnen van de Marokkaanse voetbalbond.
Marokkaanse verantwoordelijken zouden een kandidatuur van Marokko reeds met FIFA-baas Joseph Blatter hebben besproken, tijdens een ontmoeting in de Zwitserse Zürich. Blatter reageerde toen positief over de kansen van Marokko om het WK-2026 te organiseren.
De Marokkaanse delegatie bevond zich in Zwitserland om het WK voor clubteams 2013, dat eind dit jaar in Marokko is gepland, te promoten.
In 2010 had Marokko drie stemmen te kort om het WK - dat uiteindelijk in Zuid Afrika plaatsvond - te organiseren.
Twee jaar geleden had Moncef Belkhayat, toen minister van Jeugd en Sport, het voornemen van Marokko bekendgemaakt om het WK-2026 te hosten.
Geheim document onthult Algerijns complot tegen Marokko
Casablanca klaargestoomd voor Koning Mohammed VI
Grootste busdeal ooit in Afrika: China levert honderden bussen aan Marokko
Historische prijsdaling olijfolie in Marokko
Marokko krijgt (eindelijk) toegang tot Amerikaanse vismarkt
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview
Badr Hari trakteert Marokko op uniek cadeau (video)
Amine Harit zoekt geluk in Turkije
Noussair Mazraoui: "Ik heb veel geleerd"
Marokkaans elftal wacht op Hakim Ziyech
Sofiane Boufal reageert op berichten over zijn moeder
Anwar El Ghazi in Qatar tijdens aanval Israël: "Wordt wakker!"
Gevallen talent Kays Ruiz-Atil: "Ik verdien een tweede kans"