12 juli 2022 - 19:00 - Marokko
Ivanka Trump, dochter van Donald Trump, en haar man Jared Kushner, voormalig hoofdadviseur en schoonzoon van de voormalige Amerikaanse president, zijn momenteel op vakantie in Marokko. De dochter van de vroegere bewoner van het Witte Huis heeft op het internet een video gedeeld van haar verblijf in de Sahara.
Ivanka Trump en Jared Kushner ruilden Miami in voor de Sahara. Zij beleven een quality time in Marokko, ver weg van hun kinderen en hun stad. Het stel maakte van de gelegenheid ook gebruik om hun voorliefde voor de Sahara te tonen. Op Instagram plaatsten zij een video van hun verblijf in de woestijn en aan zee.
Lees ook: Ivanka Trump en Jared Kushner op vakantie in Marokko
Op 1 juli zijn Ivanka Trump en Jared Kushner in Marokko aangekomen voor een paar dagen vakantie. Het vliegtuig waarmee zij reisden, landde op de internationale luchthaven Ibn Battouta, waar civiele en militaire ambtenaren van de stad Tanger hen verwelkomden. Het koppel koestert een voorliefde voor Marokko en zijn cultuur.
Zeldzame superbolides van Marokkanen diaspora overspoelen Tanger
Interpol voert internationale klopjacht op Marokkaanse moordverdachte
Justitie eist rechtszaak tegen Achraf Hakimi voor verkrachting
Turkse metaalexport naar Marokko stijgt spectaculair
Huizen groter dan 300m² belastingvalkuil voor Marokkaanse diaspora
Hicham, de ’superconciërge’ van 5-sterren Sofitel in Luxemburg
Zeldzame superbolides van Marokkanen diaspora overspoelen Tanger
Interpol voert internationale klopjacht op Marokkaanse moordverdachte
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?