20 januari 2015 - 20:24 - Marokko
De Israëlische geheime dienst Mossad is op zoek naar Marokkanen voor spionageactiviteiten op het internet. Van de rekruten wordt verwacht dat ze informatie doorspelen aan Israël.
Volgens Al Massae zullen de nieuwe agenten informatie moeten verzamelen in het Arabisch, Darija, Frans en Engels. De Mossad is op zoek naar zowel mannen als vrouwen.
Kandidaten moeten ervaring hebben in elektronische camouflage zodat ze niet zouden worden betrapt door de Marokkaanse veiligheidsdiensten. De rekruten krijgen een strenge opleiding in spionagetechnieken van Mossad-experts, aldus de Marokkaanse krant. Israël belooft hoge lonen.
In 2013 had Generaal Amos Yadlin, toen baas van de Mossad, te kennen gegeven dat zijn afdeling Marokko had geïnfiltreerd. Hij vertelde dat de Mossad in staat was om de politieke, economische en sociale ontwikkeling van Marokko te beïnvloeden.
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk