26 september 2016 - 13:55 - Marokko
De parlementsverkiezingen komen eraan in Marokko en daarmee ook de laag-bij-de-grondse onthullingen… Zo zou de islamitische PJD partij aan de macht volgens de media opnieuw opgeschud zijn door een buitenechtelijk schandaal.
Volgens Al Ahdath Al Maghribia gaat het deze keer over de Kamerleden Abdallah Bouanou en Itimad Zahidi. De twee zouden al maanden een relatie hebben.
In een bericht op Facebook heeft Abdallah Bouanou reeds het bericht van de krant ontkend. Hij stelt dat zijn tegenstanders geen limieten hebben wanneer ze « de reputatie van eerlijke en moedige activisten » willen schaden.
Voor de Kamerlid zullen de daders hun antwoord op 7 oktober krijgen omdat ze « de kinderen van deze natie niet meer kunnen misleiden ». Bouanou belooft ook dat een klacht tegen de krant zal worden ingediend.
Al Ahdath Al Maghribia houdt vol dat de twee een relatie hebben en stelt vragen over het besluit van de PJD om Itimad Zahidi van de kandidatenlijst te schrappen.
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht