18 november 2024 - 09:40 - Marokko
Bewoners en gebruikers van de nationale weg N2 tussen Tetouan en Chefchaouen eisen dat de verbredingswerkzaamheden, die in 2015 zijn gestart, eindelijk worden afgerond.
Ondanks dat de werkzaamheden negen jaar geleden zijn begonnen, is het project nog steeds niet voltooid. Sommige delen van de weg zijn onverhard en vormen een gevaar voor het verkeer, vooral tijdens regenval. Dit leidt tot grote problemen voor weggebruikers, met name voor taxichauffeurs en transporteurs.
Lees ook: Marokko opent 1055 kilometer lange expresweg
Inwoners van de dorpen en gemeenten langs de weg dringen er bij de minister van Uitrusting op aan om de werkzaamheden te versnellen en de gevaarlijke punten aan te pakken. Ze eisen duidelijkheid over de oorzaak van de vertraging, die al negen jaar voortduurt. Tientallen gezinnen hebben een petitie ondertekend die verstuurd zal worden naar de minister van Uitrusting, de premier en de gouverneur van de regio. Ze eisen spoedige afronding van de verbreding van deze belangrijke weg in Noord-Marokko.
Lees ook: Historische weg Al Hoceima-Taounate wordt uitgebreid
De weg is cruciaal voor de bereikbaarheid van de steden in de regio en voor de bevordering van de handel, het openbaar vervoer en het goederenvervoer. De verbreding van de weg moet leiden tot minder verkeersongelukken, minder files en meer toerisme.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht