Zoeken

Imam Bilzen en gezin bij zwaar verkeersongeval betrokken op weg naar Marokko

14 juli 2018 - 15:41 - België

Geschreven door Laila A.

De imam van Bilzen in België is dinsdag samen met zijn vrouw en zes kinderen bij een zwaar ongeval betrokken geraakt in Spanje.

Volgens Spaanse media gebeurde het ongeval op de A66 ter hoogte van Fuente de Cantos. Een vrachtwagen botste tegen de monovolume van de imam en zijn gezin.

Zes familieleden raakten gewond. Twee van hen moesten uit het voertuig worden bevrijd. De 38-jarige moeder zou er volgens de media slecht aan toe zijn. Zij zou in coma liggen.

De weg bleef ruim 3 uur gesloten voor het verkeer.

Lees meer

Marokko: twee doden en veertien gewonden bij zwaar ongeval in Fez (foto’s)

Bij een zwaar verkeersongeval in Oulad Tayeb bij Fez zijn zaterdagochtend twee mensen omgekomen.

Gezin op weg naar Marokko krijgt ongeluk door wesp in auto

Een gezin dat op weg was naar Marokko, is in de Franse Landes bij een ongeval betrokken geraakt toen een wesp hun auto binnenvloog.

Jonge Marokkaan komt om bij vreselijk ongeval in Spanje

Een 21-jarige Marokkaan is deze dinsdag in Teruel in het noorden van Spanje omgekomen bij een zwaar verkeersongeval met een vrachtwagen.

Ouders Marokkaans gezin uit Nederland bij ongeval in Spanje omgekomen

Een gezin uit Hoofddorp in Nederland is afgelopen donderdag bij een zwaar verkeersongeluk betrokken geraakt in Spanje. De vader en moeder kwamen daarbij om het leven.

Zwaar ongeval in Tanger, Belgische Marokkanen onder slachtoffers

Bij een zwaar verkeersongeval op de weg van Achakar in Tanger zijn woensdag één dode en tien gewonden gevallen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team