Zoeken

Topmodel Imaan Hammam maakt Vogue-fotoshoot met familie in Marokko

- Cultuur

Geschreven door Laila A.

Marokkaans-Nederlandse topmodel Imaan Hammam staat in september op de cover van de Nederlandse editie van Vogue. De fotoshoot maakte ze in Marokko met haar familie.

Aan RTL Boulevard vertelt Imaan dat haar familie heel zenuwachtig was. "Ze hebben zoiets nog nooit meegemaakt. Het was bij mijn tante thuis, er was een gezellige sfeer, maar ze waren zo zenuwachtig: waar is de fotograaf, hoe zie ik eruit? Ik dacht echt: kom op, dat is zo gedaan. Jullie zien er allemaal hartstikke goed uit." ‬

Imaan zou in de toekomst graag op de cover van de Italiaanse Vogue staan. "Mijn lijstje is eigenlijk wel af. Heel misschien nog een Italiaanse cover met Steven Meisel", aldus de 18-jarige topmodel.

Lees meer

Imaan Hammam heeft meest aantal covers Vogue op naam staan

Imaan Hammam was ongetwijfeld één van de meest gevraagde topmodellen in 2017. De Marokkaans-Egyptische mode-icoon poseerde voor meerdere grote merken zoals Chanel en Vogue.

Imaan Hammam onthult schoonheidsgeheim

Imaan Hammam heeft aan Vogue haar schoonheidsgeheim onthuld. Het Nederlandse topmodel van Marokkaanse afkomst gebruikt een oude recept van haar moeder.

Imaan Hammam en Nora Attal in Marokkaanse woestijn voor Vogue (foto’s)

Nora Attal en Imaan Hammam waren onlangs in de Marokkaanse woestijn voor een fotoshoot van het modeblad Vogue.

Imaan Hammam volledig in het zwart op Met Gala (foto’s)

Imaan Hammam was maandag aanwezig op het Met Gala in New York. Het Nederlands model van Marokkaanse afkomst was voor de gelegenheid helemaal in het zwart gekleed.

Imaan Hammam in campagne Calvin Klein

Imaan Hammam verschijnt in de campagne voor de nieuwe jeanscollectie van Calvin Klein. De knappe plaatjes zijn het werk van fotograaf Mario Sorrenti.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team