26 januari 2025 - 14:40 - Marokko
De autoriteiten in de provincie Chefchaouen zijn begonnen met het uitdelen van hulpgoederen aan inwoners van dorpen en berggebieden die lijden onder de koudegolf.
Onder toezicht van de gouverneur en in aanwezigheid van ambtenaren en veiligheidstroepen worden de goederen verdeeld in de gebieden die het meest kwetsbaar zijn voor het winterweer.
Lees ook: Noodhulp tegen koudegolf op scholen in Al Hoceima
In de eerste fase zijn dekens en voedselpakketten uitgedeeld in dorpen in de buurt van Bab Berred en in de gemeente Al Ansar. In de komende dagen worden ook andere dorpen voorzien van hulpgoederen.
Lees ook: Berkane treft maatregelen tegen koudegolf
Koning Mohammed VI heeft het ministerie van Binnenlandse Zaken opgedragen om alle nodige maatregelen te nemen en middelen in te zetten om de inwoners te helpen de koudegolf te doorstaan.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering