19 juli 2013 , 22:30 - Laila Amraoui - Sport
Houssine Kharja heeft een klacht ingediend tegen zijn voormalige club, de Qatarese Al Arabi. De Marokkaanse international heeft sinds oktober 2012 geen salaris meer ontvangen.
Aan Le Matin vertelde Kharja dat er eerst zonder succes naar een vriendelijke oplossing is gezocht. Bij gebrek aan medewerking van Al Arabi heeft de speler een klacht ingediend bij de FIFA.
Al Arabi verwerpt de beschuldigingen en zegt het contract met Kharja in maart te hebben beëindigd. Eind maart deden inderdaad berichten de ronde dat Houssine Kharja was ontslagen na een vechtpartij met Nene Anderson in de halve finale van de Qatar Cup. Maar volgens de Atlas Leeuw is zijn contract nooit opgezegd en loopt nog tot juni 2014.
De international wenst nu terug naar Europa te keren. Mogelijk tekent hij met de Italiaanse club AS Livorno Calcio.
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Chinees miljardenproject in Marokko: duizenden banen op komst
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht