19 juli 2013 - 22:30 - Sport
Houssine Kharja heeft een klacht ingediend tegen zijn voormalige club, de Qatarese Al Arabi. De Marokkaanse international heeft sinds oktober 2012 geen salaris meer ontvangen.
Aan Le Matin vertelde Kharja dat er eerst zonder succes naar een vriendelijke oplossing is gezocht. Bij gebrek aan medewerking van Al Arabi heeft de speler een klacht ingediend bij de FIFA.
Al Arabi verwerpt de beschuldigingen en zegt het contract met Kharja in maart te hebben beëindigd. Eind maart deden inderdaad berichten de ronde dat Houssine Kharja was ontslagen na een vechtpartij met Nene Anderson in de halve finale van de Qatar Cup. Maar volgens de Atlas Leeuw is zijn contract nooit opgezegd en loopt nog tot juni 2014.
De international wenst nu terug naar Europa te keren. Mogelijk tekent hij met de Italiaanse club AS Livorno Calcio.
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat