4 juli 2011 - 19:08 - Marokko
De auto van Generaal Hosni Benslimane, commandant van de koninklijke rijkswacht, die deze laatste volgde terwijl hij fietste langs de kustweg tussen Rabat en Harhoura, werd geraakt door een voertuig die te snel reed vrijdag.
Generaal Benslimane die zijn gebruikelijke fietstocht maakte onder sterke bewaking, van zijn verblijf in Rabat tot Oued Yekem op zes kilometer van Skhirat, is op het nippertje ontsnapt aan de zware ongeluk.
De chauffeur die de auto bestuurde, raakte ernstig gewond en is momenteel op intensive care in het militaire ziekenhuis van Rabat.
Het ongeluk werd veroorzaakt door een beruchte drugsdealer, die het onderwerp maakt van een arrestatiebevel sinds een aantal jaren. Hij werd geïdentificeerd dankzij zijn nummerplaat.
Een onderzoek werd gestart om te bepalen of het over een ongeluk of een samenzwering gaat.
Nokia bouwt Medusa-internetkabel tussen Marokko en Europa
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Trump opent deur voor Amerikaanse investeringen in de Sahara
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Emiraten investeren 10 miljard dollar in Marokkaanse Sahara
Algerije geeft na jaar lichaam jonge Marokkaanse terug
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI