Marokkaan doodgeschoten tijdens anti-terreuractie in België
Een Marokkaan behoort tot de terreurverdachten die donderdag in het Belgische Verviers werden doodgeschoten. Redwane Hajaoui was naar België teruggekeerd na een verblijf in Syrië.
27 februari 2015 - 12:27 - België
Mohamed Laamari heeft donderdag met succes een hartoperatie ondergaan. De 65-jarige Marokkaan kon worden geopereerd dankzij een succesvolle geldinzameling waaraan zelfs Koning Mohammed VI heeft deelgenomen.
Op de Facebookpagina ’1€ om Mohamed te redden’ laat zijn familie weten dat de operatie in het ziekenhuis van Aalst geslaagd is. Mohamed ligt nu op intensive care waar hij zal herstellen van de zware hartoperatie.
Het verhaal van Mohamed Laamari werd deze week door Belgische media bekendgemaakt. De oude man moest een hartoperatie van 30.000 euro ondergaan, een bedrag dat hij niet had.
Zijn verhaal zorgde voor een golf van solidariteit. Een geldinzameling werd op internet gelanceerd en Koning Mohammed VI besloot in te grijpen en een groot deel van de ziekenhuiskosten te betalen. De familie van Mohamed vernam het goede nieuws woensdag van de ambassadeur van Marokko in België.
Lees meer
Een Marokkaan behoort tot de terreurverdachten die donderdag in het Belgische Verviers werden doodgeschoten. Redwane Hajaoui was naar België teruggekeerd na een verblijf in Syrië.
Marokkaanse wielrenner Mohamed El Gourch is zaterdagochtend op 79-jarige leeftijd in Casablanca aan een hartaanval overleden. Hij werd zondag in de metropool begraven.
Youssef Akantayou, een 24-jarige Belgische Marokkaan, werd sinds afgelopen vrijdag vermist. Hij werd maandag zwaar verbrand teruggevonden in het zuiden van Frankrijk en overleed...
Mohamed Alallah werd dood teruggevonden in het Franse Saint-Ouen, regio Parijs. De 76-jarige Marokkaan leed aan Alzheimer en werd al ruim twee weken vermist.
Abdelhamid Abaaoud, Belg van Marokkaanse afkomst gekend als Abou Omar Soussi, wordt ervan verdacht het brein te zijn achter de terreurcel die donderdag in België werd opgerold.