12 oktober 2020 - 13:38 - Marokko
De Marokkaanse acteur, dichter en schrijver, Hammadi Tounsi, is zondagochtend overleden in zijn huis in Rabat.
De aankondiging werd dezelfde dag op Facebook geplaatst door de Marokkaanse acteur Mohamed Choubi. "Wij behoren tot Allah en tot Hem zullen we terugkeren." Professor Hammadi Tounsi is dood. Moge God hem genadig zijn.", schreef hij.
Tounsi werd geboren in 1934 in Rabat, waar hij 40 roemrijke jaren beleefde. Hij werd er ook begraven, op de begraafplaats Achouhada.
De auteur van "Ya ghadi fi tomobile", was ook een fervent liefhebber van joggen en debuteerde in 1954 bij het gezelschap van de Marokkaanse radio- en televisie. Tijdens 40 jaar artistieke activiteit heeft de man niet minder dan 17 theaterstukken en 152 liedjes gemaakt.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko