5 december 2024 , 21:20 - Saïd Amraoui - Sport
De toekomst van Hakim Ziyech is opnieuw onderwerp van gesprek. Hoewel er geruchten gaan over interesse vanuit de Amerikaanse Major League Soccer, lijkt de Marokkaanse international voorlopig in Turkije te willen blijven.
Turkse media melden dat verschillende Amerikaanse clubs interesse hebben in Ziyech en dat er zelfs een concreet aanbod is gedaan. Ziyech zou deze aanbieding echter hebben afgewezen, omdat hij zich wil richten op zijn carrière bij Galatasaray.
Lees ook: Hakim Ziyech: bedankt!
De Atlas Leeuw heeft het echter niet makkelijk in Istanbul. Sinds het begin van het seizoen zit hij vooral op de bank en ook het Marokkaans elftal heeft hem de laatste maanden niet opgeroepen. Blessures en de tactische keuzes van trainer Okan Buruk zorgen ervoor dat Ziyech zijn talent niet volledig kan laten zien.
Ondanks de moeilijke situatie geeft Ziyech de moed niet op en wil hij slagen bij Galatasaray. De Turkse club, die openstond voor een transfer van Hakim Ziyech bij een goed bod, zal hem echter niet tegenhouden als hij wil vertrekken.
Lees ook: Flinke blunder voor Hakim Ziyech (video)
Ook clubs uit Qatar zouden interesse hebben in Ziyech. Al Arabi, dat hem afgelopen zomer al wilde aantrekken, zou opnieuw een poging wagen. De toekomst van Ziyech, die in 2023 van Chelsea naar Galatasaray kwam, is dus nog onzeker. In zijn eerste seizoen in Istanbul was hij met 12 doelpunten in 23 wedstrijden belangrijk voor de club, die de landstitel en de Supercup won.
DJ Van moet inkomsten megahit delen na vonnis in Marokko
DNA toont aan: geliefde huiskat komt uit Noord-Afrika
Tanger plaatst gigantische Marokkaanse vlag zichtbaar vanaf Spanje
Voor schijntje gekochte "Marokkaanse Maradona" wordt historische jackpot voor Watford
Maximale samenwerking: Nederland en Marokko sluiten megadeal van 22 punten
Nasser Zefzafi met dood bedreigd, justitie start onderzoek
Voor schijntje gekochte "Marokkaanse Maradona" wordt historische jackpot voor Watford
Wydad weigert vakantie voor Hakim Ziyech!
Walid Regragui daagt wereldmacht Brazilië uit: "Dit is Formule 1!"
Bus Marokkaans elftal arriveert te laat na visumblunder
Marokko loot WK-droomgroep, zware start tegen Brazilië
Hakim Ziyech volgt speciaal programma
Koning Mohammed VI transformeert carrière UFC-vechter
Wedstrijd Marokko-Oman: hoe laat en op welke zenders?