19 juli 2024 - 21:20 - Sport
Het Grote stadion van Al Hoceima, gebouwd door de Marokkaanse aannemer TGCC, voldoet aan de FIFA-normen en kan daarom mogelijk worden gebruikt voor het WK voetbal van 2030. Het stadion zou dan trainingsfaciliteiten kunnen bieden aan de deelnemende teams.
Volgens het bouwbedrijf is het stadion een belangrijke stap voorwaarts voor de sportinfrastructuur in de regio. Met een capaciteit van 35.000 toeschouwers is het geschikt voor internationale sportevenementen, waaronder voetbalwedstrijden.
Lees ook: Bouw Grote Stadion Al Hoceima binnenkort van start (foto’s)
Het stadioncomplex is niet alleen uitgerust met een hoofdstadion, maar ook met extra velden speciaal voor trainingen. Alles is volgens de FIFA-normen gebouwd, waardoor het voldoet aan de eisen voor het organiseren van WK-wedstrijden.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren