Ruim vijftig gewonden bij nieuw ongeval in Marokko
Bij een busongeluk op de regionale weg tussen Khenifra en Bejaad in Marokko zijn 58 mensen gewond geraakt, waarvan sommigen ernstig.
17 september 2015 - 15:13 - Marokko
Bij een busongeluk op de snelweg tussen Casablanca en Berrechid zijn woensdag 33 mensen gewond geraakt.
De bus was op weg naar Berrechid toen het tegen een andere bus knalde. Vier werkvoertuigen die aan de kant van de weg geparkeerd waren werden ook door de bus geraakt.
Volgens de politie vond het ongeval in de buurt van het Bouskoura bos plaats. De 33 gewonden zijn allen passagiers van de bus. Zij werden naar ziekenhuizen in Nouacer en Casablanca vervoerd.
Zondag waren ook al vijftig mensen gewond geraakt bij een zwaar busongeluk in de regio van Tetouan. De chauffeur van de bus overleefde het ongeval niet.
Lees meer
Bij een busongeluk op de regionale weg tussen Khenifra en Bejaad in Marokko zijn 58 mensen gewond geraakt, waarvan sommigen ernstig.
Bij een zwaar busongeluk in het noord-Marokkaanse Tanger is zaterdag een man omgekomen. Ook raakten 24 mensen gewond.
Een meisje van slechts twee jaar is woensdag bij een zwaar busongeluk in Tetouan omgekomen. 44 mensen raakten gewond.
Bij een busongeluk op een tiental kilometers van het noord-Marokkaanse Tetouan is zondag een man omgekomen en raakten een vijftigtal mensen gewond.
In het Marokkaanse Mohammedia zijn zondag veertig mensen gewond geraakt bij een zwaar verkeersongeval tussen een bus en een pick-up.