Dode en gewonden bij dramatisch busongeval in Tetouan
Bij een busongeluk op een tiental kilometers van het noord-Marokkaanse Tetouan is zondag een man omgekomen en raakten een vijftigtal mensen gewond.
- Marokko
Bij een zwaar busongeluk in het noord-Marokkaanse Tanger is zaterdag een man omgekomen. Ook raakten 24 mensen gewond.
Het ongeval gebeurde op de nationale weg tussen Tanger en Tetouan. De chauffeur reed te snel en verloor de controle in een bocht.
Volgens medische bronnen was de buschauffeur op slag dood. De gewonden werden naar het Mohammed V ziekenhuis in Tanger gebracht. Vier van hen verkeren in een kritieke toestand.
Lees meer
Bij een busongeluk op een tiental kilometers van het noord-Marokkaanse Tetouan is zondag een man omgekomen en raakten een vijftigtal mensen gewond.
Bij een zwaar busongeval nabij Fez zijn vrijdagavond een dode en negen gewonden gevallen. De bus reed van Fez naar Ain Bida.
Bij een busongeluk op de snelweg tussen Casablanca en Berrechid zijn woensdag 33 mensen gewond geraakt.
Bij een zwaar busongeluk op de nationale weg N9 tussen Marrakech en Ouarzazate zijn woensdag een dode en 47 gewonden gevallen.
Op de weg tussen Tetouan en Larache zijn afgelopen weekend twee mensen om het leven gekomen bij een zwaar verkeersongeval. Ook raakten zeven mensen gewond.