Tetouan krijgt ondergrondse parkeergarage
Om de parkeerdruk in Tetouan het hoofd te kunnen bieden heeft het regionaal investeringscentrum besloten een ondergrondse parkeergarage te bouwen.
- Marokko
Yasmine El Baggari reist de wereld rond en schrijft over de gastvrijheid in verschillende culturen, de identiteit en het erfgoed van traditionele bevolkingen. Ook in Marokko werd ze warm onthaald.
Lees meer
Om de parkeerdruk in Tetouan het hoofd te kunnen bieden heeft het regionaal investeringscentrum besloten een ondergrondse parkeergarage te bouwen.
Het Frans tijdschrift L’Express heeft een lijstje opgesteld van de 10 beste adressen in Marrakech. De stad wordt als "discreet en verfijnd" beschreven. Riads, hotels of...
Het Britse zakentijdschrift Conference & Incentive Travel heeft Marokko verkozen als beste incentive-bestemming van de week.
Marokko bezet de derde plaats in een nieuwe ranking over de manier waarop toeristen worden verwelkomd tijdens hun bezoek aan een vreemd land.
Een Japanse zakenvrouw heeft na een reis in Marokko en haar ontmoeting met Marokkaanse mama’s, een succesvolle frisdrank met oranjebloesemwater op de markt gebracht.