Kwade prostituee steekt woning klant in brand in Tanger
Een prostituee heeft in het noord-Marokkaanse Tanger de woning van een klant in brand gestoken. De jonge vrouw handelde uit wraak omdat de man haar niet wilde betalen.
17 maart 2015 - 21:17 - Marokko
Een Fransman is in de nacht van vrijdag op zaterdag in het noord-Marokkaanse Martil omgekomen door een brand in zijn huis.
Buren zagen de vlammen en belden de hulpdiensten maar bij aankomst van de brandweer was de 75-jarige Alain Girard al dood.
De brandweer kreeg de brand snel onder controle. Het lichaam van het slachtoffer werd helemaal verbrand aangetroffen en naar een mortuarium in Tetouan gebracht.
Onderzoek toonde aan dat de brand opzettelijk was aangestoken. Een verdachte werd gearresteerd.
Lees meer
Een prostituee heeft in het noord-Marokkaanse Tanger de woning van een klant in brand gestoken. De jonge vrouw handelde uit wraak omdat de man haar niet wilde betalen.
De groothandelsmarkt in de wijk Hay Chmaou in Salé is zaterdag verwoest door een grote brand. Daarbij vielen gelukkig geen slachtoffers.
Een 85-jarige Fransman is woensdag omgekomen bij een brand in zijn appartement, in de Majorelle wijk te Marrakech. Het slachtoffer woonde al jaren in Marokko.
De brand die het tolhuis van Berrechid op de snelweg van Casablanca in de nacht van vrijdag op zaterdag volledige verwoestte, werd veroorzaakt door een vrachtwagen met vis.
Een Marokkaanse vrouw is eind vorige week in het Italiaanse San Momme bij een brand omgekomen. Haar man was afwezig.