23 juni 2015 - 22:30 - Marokko
De brand die het tolhuis van Berrechid op de snelweg van Casablanca in de nacht van vrijdag op zaterdag volledige verwoestte, werd veroorzaakt door een vrachtwagen met vis.
Een band van de vrachtwagen zou zijn ontploft en de brand hebben veroorzaakt op het moment dat de chauffeur wilde betalen. De trailer van de vrachtwagen was in polyester waardoor de brand zich snel verspreidde.
Volgens een woordvoerder van snelwegenbedrijf ADM probeerde het personeel de brand te blussen maar de vlammen bereikten in slechts enkele seconden het dak van het tolhuis.
Nog steeds volgens ADM vielen er geen slachtoffers en heeft de politie een onderzoek gestart. De schade loopt op tot meerdere miljoenen dirhams. Vijf cabines werden volledig vernield.
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project