Marokkaanse in Frankrijk op straat nadat man in Marokko scheidt
Een jonge Marokkaanse, moeder van een meisje van 4 jaar, leeft sinds haar scheiding van haar man in Marokko, op straat en zonder papieren in Frankrijk.
25 oktober 2018 - 17:40 - Wereld
De burgemeester van Aubenas in Frankrijk heeft geweigerd dat een Franse jonge vrouw die zich tot de Islam had bekeerd, op de islamitische begraafplaats van zijn gemeente zou worden begraven.
Volgens de plaatselijke autoriteiten had de jonge vrouw de gemeente enkele weken voor haar dood verlaten. Daarom mag ze er dus niet worden begraven. Haar familie en haar man wensen echter dat ze op de islamitische begraafplaats van Aubenas wordt begraven.
Cathy Rehner verdween in mei 2016. Haar ex-vriend werd twee jaar na haar verdwijning, in mei 2018, gearresteerd. Hij gaf toen aan de agenten toe dat hij de jonge vrouw had vermoord en bracht hen naar de plek waar hij haar had begraven.
Lees meer
Een jonge Marokkaanse, moeder van een meisje van 4 jaar, leeft sinds haar scheiding van haar man in Marokko, op straat en zonder papieren in Frankrijk.
Vijftien jaar na haar verdwijning werd een Italiaanse vrouw van Marokkaanse afkomst dankzij een DNA-test op beenderen geïdentificeerd.
Moslims die aan de gevolgen van het coronavirus overlijden worden in Groot-Brittannië in massagraven begraven.
Een Marokkaanse vrouw wordt er in de Verenigde Arabische Emiraten van verdacht haar minnaar te hebben vermoord en zijn resten te eten te hebben gegeven aan arbeiders.
In Italië hebben tienduizenden families geliefden verloren door de coronavirus pandemie. Ook de moslimgemeenschap werd hard getroffen met als gevolg een tekort aan plaatsen op...