8 januari 2018 - 16:30 - Marokko
De Franse onderdaan die op 2 januari in Fez werd gearresteerd voor het seksueel misbruiken van twee meisjes, verschijnt woensdag voor de rechter.
Volgens l’Economiste werd de 58-jarige verdachte zondag al door de rechter gehoord. Na de zitting werd besloten om hem in hechtenis te houden tot zijn proces.
Het onderzoek toonde aan dat de vermeende pedofiel bij de familie van één van zijn slachtoffers verbleef. Hij zou de meisjes hebben misbruikt en daarbij seksspeeltjes hebben gebruikt.
De eigenaar van een naaiatelier waar de verdachte werd gearresteerd, was eveneens door de politie opgepakt. Hij werd vrijgelaten na de betaling van een boete van 3000 dirham. Hij zal tijdens de zitting op woensdag aanwezig zijn.
In een verklaring had de nationale veiligheidsdienst laten weten dat de Fransman in de medina van Fez was gearresteerd nadat meerdere bewoners de man hadden omsingeld. Ze beschuldigden hem ervan twee meisjes van 10 en 13 jaar te hebben misbruikt.
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko