Zoeken

Franse journalist aangehouden op luchthaven Casablanca

17 september 2012 - 14:21 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een Franse journalist dat naar eigen zeggen voor de Franse tv-zender Canal+ werkt, is zaterdag aangehouden op de luchthaven Mohammed V in Casablanca. Hij wou op een vliegtuig stappen zonder op de passagierslijst te staan.

De journalist reageerde woedend toen een personeelslid van de ​​luchthaven weigerde hem op het vliegtuig te laten stappen.

De luchthavenmedewerker werd mishandeld, waarna de politie de Franse aanhield. De hele scene werd gefilmd door veiligheidscamera’s.

De Franse werd in voorlopige hechtenis genomen en moet maandag voor de rechter in Casablanca verschijnen.

Lees meer

Braziliaanse opgepakt met cocaïne in pruik in Casablanca

Een Braziliaanse is gearresteerd op de Mohammed V luchthaven in Casablanca, met 1,2 kilo cocaïne verborgen in haar pruik.

Bommelding op toestel Jetairfly in Agadir

De luchthavenautoriteiten van Agadir Al Massira hebben donderdag een toestel van low-cost luchtvaartmaatschappij Jetairfly geëvacueerd, nadat een briefje met een bommelding in...

Marokkaan uit Italië met vuurwapen aangehouden op luchthaven Casablanca

Een in Italië gevestigde Marokkaan is dinsdag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd met een vuurwapen en munitie.

Gewapende man opgepakt luchthaven Casablanca

Een Marokkaan uit Frankrijk is donderdag aangehouden met een 9mm alarmpistool en acht kogels, op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.

Spaanse pedofiel opgepakt op luchthaven Marrakech

Een Spanjaard gezocht in Marokko voor "seksuele perversie", is zaterdag aangehouden op de Marrakech Menara luchthaven.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team