Gewapende man opgepakt luchthaven Casablanca
Een Marokkaan uit Frankrijk is donderdag aangehouden met een 9mm alarmpistool en acht kogels, op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
- Marokko
Een Franse journalist dat naar eigen zeggen voor de Franse tv-zender Canal+ werkt, is zaterdag aangehouden op de luchthaven Mohammed V in Casablanca. Hij wou op een vliegtuig stappen zonder op de passagierslijst te staan.
De journalist reageerde woedend toen een personeelslid van de luchthaven weigerde hem op het vliegtuig te laten stappen.
De luchthavenmedewerker werd mishandeld, waarna de politie de Franse aanhield. De hele scene werd gefilmd door veiligheidscamera’s.
De Franse werd in voorlopige hechtenis genomen en moet maandag voor de rechter in Casablanca verschijnen.
Lees meer
Een Marokkaan uit Frankrijk is donderdag aangehouden met een 9mm alarmpistool en acht kogels, op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
Een Braziliaanse is gearresteerd op de Mohammed V luchthaven in Casablanca, met 1,2 kilo cocaïne verborgen in haar pruik.
Een in Italië gevestigde Marokkaan is dinsdag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd met een vuurwapen en munitie.
Een vliegtuig van Royal Air Maroc overvloog op zeer lage hoogte, de landelijke gemeente Tassoultant in de regio van Marrakech, en zaaide daardoor paniek onder de bevolking.
Op 11 september kwam een buitenlander om in een ongeval op de weg naar de luchthaven Marrakech-Menara. Er werd toen aangegeven dat het om een Amerikaan ging en dat het geen...