29 maart 2017 - 19:50 - Wereld
De Franse douane heeft de inbeslagneming aangekondigd van ruim een ton cannabis afkomstig uit Marokko. De drugs werd op de snelweg bij Perpignan onderschept.
Volgens een verklaring van de douane aan persagentschap MAP werd de drugs tijdens een routinecontrole in een vrachtwagen gevonden. In totaal werd 1276 kilo cannabis verpakt in 39 zakken achter kisten met sla ontdekt.
De cannabis zou ruim 8,3 miljoen euro hebben opgebracht. De vrachtwagen was via Spanje in Frankrijk aangekomen.
Begin februari had de Franse douane op de A10 snelweg al meer dan een half ton drugs uit Marokko onderschept. Twee Marokkanen van 36 en 40 jaar werden toen gearresteerd. De drugs met een waarde van 1,3 miljoen euro was voor Nederland bestemd.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens