Zoeken

Foto’s van moord Kamerlid in Casablanca

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Kamerlid Abdellatif Merdas werd gisteren laat in de avond door een onbekende in het hoofd geschoten voor zijn woning in Casablanca.

Het motief van de moord blijft momenteel onbekend. Tientallen agenten werden ter plekke gestuurd om bewijzen en getuigenissen te verzamelen.

Alyaoum24 publiceerde meerdere foto’s van de moordscène. Op een van de beelden ziet men de auto van Abdellatif Merdas met een gebroken ruit aan passagierskant.

Abdellatif Merdas was lid van de UC partij (constitutionele unie - liberalen) en was van 2003 tot 2009 voorzitter van de gemeente Ben Ahmed en Kamerlid voor Ben Ahmed-Settat. Hij was vader van drie kinderen.

Lees meer

Turkije levert verdachte moord Kamerlid Marokko uit

Turkije heeft de neef van de hoofdverdachte van de moord op de parlementariër Abdellatif Merdas aan Marokko uitgeleverd.

Dit denken Marokkanen over de moord van Kamerlid Abdellatif Merdas (video)

Abdellatif Merdas werd begin maart door de minnaar van zijn vrouw vermoord. Het Kamerlid van de UC-partij werd voor zijn woning in Casablanca doodgeschoten. Marokkanen reageren...

Verdachte gearresteerd voor moord kamerlid Abdellatif Merdas

Slechts enkele uren na de moord op parlementslid Abdellatif Merdas in Casablanca heeft de politie een eerste verdachte gearresteerd.

Kamerlid Abdellatif Merdas werd door zijn vrouw en haar minnaar vermoord

Wie had het gedacht? De hoofdverdachte van de moord op de Marokkaanse parlementariër Abdellatif Merdas is niemand anders dans de minnaar van zijn vrouw!

Moord Kamerlid Abdellatif Merdas: onderzoek toont bestaan sextape aan

Het onderzoek naar de moord op het Marokkaanse Kamerlid Abdellatif Merdas is nog niet afgerond. De politie ontdekte onlangs het bestaan van een sekstape.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team