2 juni 2018 - 10:00 - Sport
De Wereldvoetbalbond FIFA heeft de kandidatuur van Marokko voor de organisatie van het WK-2026 aanvaard.
Moncef Belkhayat van de organisatiecomité Morocco 2026 bevestigde dat persoonlijk.
"Het Marokkaanse dossier is geaccepteerd. De task force van de FIFA heeft vandaag bevestigd dat Marokko de capaciteit heeft om het WK van 2026 te organiseren. Ons team gaat zich nu mobiliseren om het werk verder te zetten. We gaan op 13 juni voor de zege."
Hardnekkige geruchten deden eerder de ronde over de uitschakeling van Marokko vanwege de infrastructuurproblemen die werden waargenomen tijdens de twee bezoeken van de Task Force van de FIFA.
Marokko zal op 13 juni weten of het gastland mag zijn voor het WK-2026. Het koninkrijk strijdt tegen een gezamenlijke kandidatuur van de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Marokko stelde zich al kandidaat in 1994, 1998, 2006 en 2010, maar werd nooit verkozen.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten