20 februari 2025 - 06:00 - Sport
De Marokkaanse aanvaller Youssef En-Nesyri is bezig aan een uitstekend seizoen bij Fenerbahçe. Met zijn indrukwekkende prestaties heeft hij de interesse gewekt van verschillende grote clubs uit de Premier League, waaronder Arsenal en Manchester United.
En-Nesyri heeft dit seizoen al 15 doelpunten gemaakt in de competitie, waarmee hij op de tweede plaats staat op de topscorerslijst. De afgelopen acht competitiewedstrijden scoorde hij maar liefst 12 keer, waaronder vijf dubbels.
Lees ook: Fenerbahçe weigert recordbod op Youssef En-Nesyri
Al-Nassr probeerde de 27-jarige En-Nesyri tijdens de winterse transferperiode over te nemen van Fenerbahçe, maar de Turkse club wees het aantrekkelijke bod van de Saudiërs af. En-Nesyri verhuisde aan het begin van het seizoen 2024/2025 van Sevilla FC naar Fenerbahçe, waar hij een grote leegte achterliet. De Spaanse club heeft het moeilijk om een vervanger te vinden voor de Marokkaanse spits.
Zeldzaam fenomeen op strand Chefchaouen
Prijzen dalen in Marokko, maar niet overal
Marokko maakt einde aan monopolie Spaanse groep
VS trekt visa Marokkaanse studenten in
Marokkaanse vastgoedsector in diepe crisis
Deal met Brazilië: Marokko koopt KC-390 millennium
Azzedine Ounahi in open conflict met club over vertrek
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis