27 mei 2024 , 12:00 - Mehdi Khabbouj - Sport
Verschillende Marokkaanse internationals hebben dit seizoen hun talent bewezen en hun clubs naar grote successen geleid. Ze wonnen titels in Europa, Azië en Afrika en sleepten individuele prijzen in de wacht.
Sofiane Rahimi was een belangrijke factor in de overwinning van Al Ain op Yokohama F. Marinos (5-1) in de finale van de Aziatische Champions League. Hij droeg 13 doelpunten bij aan de titel en werd verkozen tot beste speler en topscorer van het toernooi. Sofyan Amrabat won met Manchester United de FA Cup na een 2-1 overwinning op Manchester City. De Atlas Leeuw speelde een uitstekende wedstrijd.
Lees ook: Salaris Marokkaanse internationals: wie verdient het meest?
Amine Adli pakte met Bayer Leverkusen de Duitse beker. In de finale werd Kaiserslautern met 1-0 verslagen. De Marokkaan, die de beker al eerder met zijn club won, scoorde 9 keer en gaf 11 assists. Reda Slim won met Al Ahly de CAF Champions League door in de finale Espérance Tunis met 1-0 te verslaan.
Lees ook: Zorgwekkende vormpip voor Marokkaanse internationals
Achraf Hakimi’s PSG won zaterdag de Coupe de France door met 2-1 te winnen van Lyon. De Atlas Leeuw scoorde 4 keer en gaf 5 assists in 26 wedstrijden dit seizoen. Brahim Diaz won met Real Madrid La Liga. De Marokkaanse international scoorde 10 keer en gaf 6 assists in 43 wedstrijden. Hij is de eerste Arabische en Marokkaanse speler die de Premier League, Serie A en La Liga wint.
Atleet Mehdi Raiss overleden tijdens verblijf in Marokko voor huwelijk
IPTV in België: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Atleet Mehdi Raiss overleden tijdens verblijf in Marokko voor huwelijk
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?